Darbuotojai

Klaipėdos lopšelis-darželis „Vėtrungėlė“

Eil.Nr. Vardas, pavardė Pareigos Kvalifikacijos kategorija
1 Laura Šeske Direktorė         –
2 Loreta Mačiulaitienė Direktorės pavaduotoja ugdymui II vadybinė
3 Jūratė Zbarauskienė Meninio ugdymo mokytoja,

Neformalaus ugdymo mokytoja

Metodininko
4 Andžela Petrauskienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Metodininko
5 Rasa Averčenko Priešmokyklinio ugdymo mokytoja, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Metodininko
6 Danguolė Armonienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Metodininko
7 Nijolė Kančienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Metodininko
8 Vilija Savukinaitė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Metodininko
9 Jelena Eičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyr.mokytoja
10 Inga Vaivadaitė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Metodininko
11 Agnė Buziliauskienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyr.mokytoja
12 Lina Survilienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytojo
13 Laura Aurylaitė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Klaipėdos  Valstybinė kolegija 3-čio kurso studentė
14 Vilma Jonkienė Logopedė Metodininko
15 Alma Astrauskienė Direktoriaus pavaduotoja ūkiui  
16 Danguolė Gedvilienė Specialistė  
17 Alina Aleksejeva Raštinės administratorė  
18 Gražina Petravičienė Sandėlininkė  
19 Justina Jasmanienė Auklėtojos padėjėja  
20 Laima Motiejauskienė Auklėtojos padėjėja  
21 Dalytė Stonkienė Auklėtojos padėjėja  
22 Danguolė Bružienė Auklėtojos padėjėja  
23 Asta Balyševienė Auklėtojos padėjėja  
24 Ina Samuolienė Auklėtojos padėjėja  
25 Rūta Banienė Auklėtojos padėjėja  
26 Lina Derkintienė Aiklėtojos padėjėja  
27 Irma Jaroš Mokytojos  padėjėja  
28 Olga Abromavičienė Mokytojos padėjėja  
29 Birutė Kaneckienė Skalbinių prižiūrėtoja, darbininkė  
30 Svetlana Dorožkina Virėja  
31 Nijolė Jakeliūnienė Virėja  
32 Jūratė Daugėlienė Valytoja, pagalbinė darbininkė  
33 Raidas Norkus Kiemsargis, darbininkas  
34 Ovidijus Požėra Darbininkas  

Klaipėdos lopšelio-darželio „Vėtrungėlė“ skyrius

Eil.Nr. Vardas, pavardė Pareigos Kvalifikacijos kategorija
1 Ala Šliachovskaja Direktorės pavaduotoja ugdymui II vadybinė
2 Žaneta Milašienė Meninio ugdymo mokytoja Metodininko
3 Olga Korovina Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Metodininko
4 Inna Supodolska Priešmokyklinio ugdymo mokytoja, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyr. mokytojo
5 Liubov Balovneva Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyr. mokytojo
6 Dina Litoš Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyr. mokytojo
7 Tatjana Dygalo Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyr. mokytojo
8 Tatjana Ovčinikova-Babot Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyr. mokytojo
9 Jelena Marinič Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyr. mokytojo
10 Karina Korneliuk Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyr. mokytojo
11 Irina Bogdašič Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytojo
12 Anastasia Skerene Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytojo
13 Valentina Vodonosova Neformaliojo ugdymo mokytoja,

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Mokytojo
14 Iryna Shelomentseva Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytojo
15 Vaida Gridiajevinė Lietuvių kalbos mokytoja mokytoja Vyr. mokytojo
16 Irina Abramova Logopedė Metodininko
17 Svetlana Salickienė Raštinės administratorė  
18 Natalja Repševičienė Minkšto inventoriaus sandėlininkė  
19 Irina Rudneva Maisto sandėlininkė, pagalbinė darbininkė (archyvarė)  
20 Olga Grišina Auklėtojos padėjėja  
21 Marina Zagrianina Auklėtojos padėjėja  
22 Ela Grigorjeva Auklėtojos padėjėja  
23 Vera Skiparienė Auklėtojos padėjėja  
24 Jelena Kozlova Auklėtojos padėjėja, kiemsargė  
25 Ala Ševcova Auklėtojos padėjėja  
26 Natalja Simonenko Auklėtojos padėjėja  
27 Tatjana Jatulienė Skalbinių prižiūrėtoja, auklėtojos padėjėja  
28 Tatjana Dubina Virėja, pagalbinė darbininkė  
29 Irina Pylskaja Virėja, pagalbinė darbininkė  
30 Jekaterina Šutova Valytoja  
31 Valentin Gordijenko Remonto darbininkas  
32 Alexander Tkachenko Kiemsargis