Vaikų maitinimas

MAITINIMO ORGANIZAVIMO IKIMOKYKLINIO UGDYMO, BENDROJO UGDYMO MOKYKLOSE IR VAIKŲ SOCIALINĖS GLOBOS ĮSTAIGOSE TVARKOS APRAŠAS   https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.411986

VAIKŲ MAITINIMUI MOKYKLOSE (IKIMOKYKLINĖSE ĮSTAIGOSE) DRAUDŽIAMOS MAISTO PRODUKTŲ GRUPĖS >> parsisiųsti

Nuo 2017 m. kovo 6 d. vaikai įstaigoje maitinami vadovaujantis Perspektyviniais valgiaraščiais, parengtais Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro ir patvirtintais Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktoriaus 2016 m. lapkričio 23 d. įsakymu Nr. J 91 bei Klaipėdos lopšelio-darželio „Vėtrungėlė“ direktoriaus 2016 m. gruodžio 6 d. įsakymu Nr. V-65. Valgiaraščiai yra suderinti su Klaipėdos valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba.

Vaikų maitinimosi laikas:

Pusryčiai – 8.45 val.

Pietūs – 12.15 val.

Vakarienė – 15.45 val.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Vėtrungėlė“ 15 dienų perspektyvinis valgiaraštis 2 variantas 1-3 m. <<parsisiųsti>>

Klaipėdos lopšelio-darželio „Vėtrungėlė“ 15 dienų perspektyvinis valgiaraštis 2 variantas 4-7 m. <<parsisiųsti>>

Lopšelio/darželio grupių perspektyvinis valgiaraščiai: 3 variantas 15 dienų meniu forma. >>parsisiųsti

Klaipėdos l/d „Vėrinėlis“ maisto tiekėjai

AB ”Žemaitijos pienas“
UAB „Klaipėdos duona“
Vlado Baltuonio ūkininko ūkis
UA „Bidfood Lietuva“
R. Staržinsko firma „Rolveda“
UAB „Mažeikų mėsinė“
Klaipėdos lopšelis-darželis „Vėrinėlis“ dalyvauja ES programoje „Vaisių vartojimo skatinimas švietimo įstaigose“. Šios programos siekis: užtikrinti, kad mūsų vaikai kasdien gautų vaisių ir daržovių, kuriose slypi visi svarbiausi vaikui reikalingi vitaminai ir mineralai. Nemokamai daržoves ir vaisius mūsų vaikai gauna 1 kartą per savaitę.

Jei Jūsų vaikutis alergiškas kuriam nors iš išvardintų vaisių, prašome informuoti grupės auklėtojas.

Mūsų įstaigoje vykdoma pieno programa „Pienas vaikams“. Du kartus per savaitę kiekvienas vaikas nemokamai gauna vieną iš šių produktų:

ekologiškas pienas „Dobilas“;
sūrio lazdelės „Pik-nik”;
natūralus jogurtas „Dobilas“ 125 g indelyje.
Naudingos nuorodos apie vaikų mitybą:

Edukacinis video vaikams ir tėveliams „Kaip valgyti sveikai?“